Často kladené otázky

Nakupování

Jaké způsoby dopravy nabízíte?

Objednávky je možné zaslat balíkem České pošty nebo je lze vyzvednout osobně u nás ve studiu.

Do jakých zemí objednávky zasíláte?

Objednané zboží dnes umíme doručit v České republice a na Slovensku. Zahraniční dopravu lze domluvit a objednat na vyžádání.

Jak dlouho se objednávky tisknou/vyrábí?

Do 2 pracovních dnů od objednávky obdržíte na uvedený e-mail korekturu v PDF. Jakmile ji potvrdíte, připravíme vaše oznámení pro tisk. Uzávěrky podkladů pro tisk jsou 2x týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek. Tisk oznámení trvá 3 pracovní dny. Další den předáváme balíček poště nebo jej můžete vyzvednout u nás.

Můžeme vidět vzorky?

Samozřejmě. Nicméně musíme Vám tuto službu účtovat. Za balíček vzorků, který obsahuje vzorky oznámení, zaplatíte na dobírku 99 Kč. Doprava je v ceně.

Platba

Jak je možné objednávku zaplatit?

V současnosti je možné objednávku uhradit dobírkou, tedy při převzetí zásilky od dopravce, nebo v hotovosti u nás ve studiu.

Objednávky

Je možné upravovat texty na oznámeních a pozvánkách?

Ano, v objednávce můžete své vlastní texty napsat do poznámky. Nebojte se, vše pak ještě zkontrolujete při korekturách, které Vám zašleme na e-mail zdarma.

Je možné objednávku zrušit nebo změnit?

Objednávku můžete změnit (nebo zrušit) dokud na ní pracujeme a není ještě v tisku. Pak již nelze žádné úpravy provádět.

Jak mohu zjistit stav své objednávky?

Na stránce sledování objednávky můžete kdykoli po zadání čísla, které najdete v potvrzovacím e-mailu, ověřit v jakém stavu je vaše objednávka právě teď.

Updating ..
Váš košík je prázdný.